Sosyal Sorumluluk

Her yıl; yenilikler ve yeni atılımlarla gelişerek büyüyen Silverline ailesi olarak, BİZ olmanın, bir olmanın ve birlikte güçlenmenin değerini biliyoruz.

Kurulduğumuz ilk andan itibaren, elde ettiğimiz her başarıda sizlerin büyük emeği var. Kocaman bir aile olmanın verdiği gücü, her daim hissediyoruz. Birlikte büyüme heyecanı, başarıyı hep beraber kucaklama gururu ile bir arada olmaktan son derece mutluyuz.

Doğduğumuz topraklarda yarattığımız değerlerle, insana yatırım yapmayı önceliğimiz olarak koyuyoruz. Yaptığımız etkinlik ve organizasyonlarla; tüm çalışma arkadaşlarımızın hayatlarına dokunabiliyorsak, yaşam kalitelerinin artmasında küçücük bir katkımız varsa, biliyoruz ki mutlu çalışanlar ve mutlu bireylerle, mutlu bir geleceği örgütleyeceğiz. Burada ya rattığımız küçük faydalar, kartopu etkisi ile büyük değerler olarak ülkeye ve topluma örnek teşkil edecek.
Bölgede yarattığımız istihdam ve ekonomi odaklı katma değeri, sosyal ve sosyolojik unsurlarla birleştirerek, çalışanımız ve bölge halkımız için kaliteli yaşamın öncüsü olmak arzusundayız. Üstlendiğimiz misyon ile insanımıza ve bölgemize değer katmaya devam edeceğiz.

Çocuklarımız şenlikte buluştu

Çalışanlarımızdan duyarlı davranış

Toplumsal Cinsiyet Eşitliğine Farkındalık semineri

Kartepe Köyü çocuklarına karne hediyesi

>